Nasze olejki

​Odrobina teorii
o olejkach

​Najlepsze oleje
do brody

Cyrulicy - olejek do brody

Oleje roślinne wykorzystane do produkcji olejku do brody Cyrulicy są najwyższej jakości. Używamy tylko olei nierafinowanych, które zachowują wszystkie swoje drogocenne wartości odżywcze.
.


Wersja bezzapachowa – idealna do stosowania solo lub do połączenia jej z ulubionymi perfumami. Wystarczy w zagłębieniu dłoni zmieszać kilka kropel olejku z kilkoma kroplami perfum. Olejek doskonale przewodzi zapach co sprawi, że broda długo zatrzyma aromat ulubionych perfum.
​Znajdziesz nas:

​Nasze zapachy
​ŻONGLER
​SIŁACZ
​MAGIK


To zapach cytrusów. W tej niezwykle energetyzującej kompozycji różowy grejpfrut łączy się ze słodyczą brazylijskich pomarańczy, właśnie te słodko-kwaśne nuty układają się na aromatycznej bazie z piżma i paczuli, co tworzy zapach który nasyci zmysły energią na cały dzień. Idealny dla ludzi czynu .​​
To zapach bursztynu. Zdecydowany i męski zapach dymny przywodzi na myśl orientalne drewno i sączącą się z niego aromatyczną żywicę, która przeplatana jest szykownymi i delikatnymi nutami cytrusów. Kamieniem węgielnym Siłacza jest natomiast baza składająca się z kadzidła, mirry i ambry. Idealny dla tych, którzy wiedzą czego chcą.​
To Zapach waniliowego pieprzu. Oryginalny zapach przywodzący na myśl wanilię i migdały eksponuje Kuszące nuty kardamonu wypełniane ostrym aromatem różowego pieprzu, które przenikają się z kwiatami irysów. Ekstrawagancji dodają nuty bazowe składające się z tonki, wetiweru, ambry i cedru. Idealny dla tych, którzy są jedyni w swoim rodzaju.